İddia: AK Parti ve CHP’den iki isim Adnan Oktar’ı kurtarmak istiyor

Adnan Oktar Suç Örgütü’ne operasyon düzenleyen ekibin başındaki isim olan dönemin Mali Şube Müdürü Furkan Sezer, Adnan Oktar davasına ilişkin dikkat çeken açıklamalar yaptı. Sezer, “AK Parti MKYK üyesi, CHP ‘den Adalet Bakanlığı’nın çok önemli bir kuruluna giren bir yargı mensubuyla birilerini kurtarmak için canhıraş şekilde koşturuyor” dedi.

Sezer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Efendilikten sıyrılmayayım diyorum ancak bu dava için, Adnan Oktar Suç Örgütünün mağdur ettiği kız çocuklarının bir damla gözyaşı için dünyayı yakarız. Ha bu arada başka günahlarınız da var önce Adnan Oktar ve avenesinin üzerindeki kanatlarınızı kıralım sonra sıra onlara gelecek, arsızlar” dedi.

HAYATİ İNANÇ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULMUŞTU

Sezer, paylaşımıyla AK Parti MKYK üyesi Hayati İnanç’a işaret ederken gazeteci Altan Sancar da CHP kontenjanında HSK’ya seçilen Ömür Topaç’ın da bu süreçte adının geçtiğini gündeme taşıdı.

Hayati İnanç hakkında daha önce de Adnan Oktar davasında ‘suç örgütüne yardım’ ve ‘adil yargılamayı etkilemek’ iddialarıyla suç duyurusunda bulunulmuştu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir